هتل ریکسوس د پالم RIXOS THE PALM

  •   ریکسوس د پالم
  •    (5 ستاره)
  •   امارات متحده عربی
  •   Swimming pool,Gym,Sauna,Car Park,Lobby,Internet Service,Currency Exchange,Bar,Air Condition,Tour Desk,Luggage Services,Front Desk

درباره هتل ریکسوس د پالم

هتل‌5 ستاره‌ رکسوس با ادغام امکانات و تجهیزات تفریحی، امکانات و ملزومات کاری و تجاری و اتاق هایی برای برگزاری کنفرانس و جلسه، و تفریحات خانوادگی برای گذراندن اوقات فراغت، در متراژ ده هکتار ساخته شده است. این هتل ٢٣١ اتاق دارد که دارای ۴٢ سوئیت که هر واحد از سوئیتها اقامتگاهی مدرن و شیک برای مسافران میباشد. هتل رکسوس در ساحلی ایده آل واقع شده و تا فرودگاه ۴٧ کیلومتر راه دارد، تا مرکز خرید مارینا و مرکز خرید محبوب امارات تقریبا ١٧ کیلومتر و مرکز خرید دبی، کمتر از ٣٠ کیلومتر، تا مرکز دیره حدود ٣٩ کیلومتر و تا پارک آبی وایلدوادی نیز ١٨ کیلومتر فاصله دارد.
اتاق های این هتل میز تحریر و میز اداری، مبل راحتی، تلویزیون صفحه تخت با پخش دی‌وی‌دی، لوازم تهیه چای و قهوه‌، وسایل بهداشتی حمام‌ دارد، انواع باشگاههای ورزشی و سرگرمیهای آبی و ساحلی، یوگا، ژیمناستیک، ایروبیک، والیبال ، فوتبال ، تنیس، سالن بدنسازی، بدمینتون، تنیس روی میز، بولینگ، شطرنج، غواصی، چتر بازی، بالن از خدمات ورزشی این هتل است.


هتل ریکسوس د پالمRIXOS THE PALM


:Address
The Palm Jumeirah, East Crescent P.O. Box: 18652 - Dubai, United Arab Emirates