هتل هیلتون استانبول HILTON ISTANBUL

  •   هیلتون استانبول
  •    (5 ستاره Top)
  •   ترکیه
  •   Swimming pool,Gym,Sauna,Lobby,Internet Service,Currency Exchange,Bar,Elevators,Heater Radiator,ATM Machine,Multi Languages Staff,24 Hours Restaurant,Air Condition,Cooling System,Tour Desk,Gifts Shop,Internet in Room,Luggage Services,Wheelchair Access,VIP Security,Front Desk,Car Rental Desk

درباره هتل هیلتون استانبول

هتل 5 ستاره و مجلل هیلتون در نیمه اروپایی استانبول واقع شده و به تنگه بسفر مشرف است.

هتل هیلتون دارای 498 اتاق ، 15 سوئیت ، 4 اتاق مخصوص معلولین و 51 اتاق EXECUTIVE و 431 اتاق استاندارد است که همگی با دکوراسیون مدرن و با تمامی تجهیزات لازم طراحی شده و همچنین چشم انداز اتاقها رو به دریا و فضای سبز می باشد.

انواع غذاهای تازه دریایی و نوشیدنی ها در تریا و رستوران شاد "Veranda Grill"، سرو میشود. همزمان با صرف عصرانه ؛ اجرای زنده پیانو در لابی هتل نیز صورت میگیرد. میهمانان عزیز ، از چشم انداز عالی و انواع غذاهای ترکی و بین المللی که در تراس رستوران "بسفر" سرو میشود ؛ لذت ببرید. رستوران "اژدها" نیز انواع غذاهای کانتونیز و سچوانی (چینی) را سرو میکند.

مرکز 24 ساعته فیتنس و سلامتی هتل Hilton، کلاسهای اروبیک ، تنیس و اسکواش را برای مهمانان برگزار میکند. تخت های اختصاصی حمام آفتاب نیز دور استخر چیده شده اند. حمام ترکی هم، با کاشی های سفید و آبی تزئین شده وشامل 2 سونا ، 2 اتاق بخار و ماساژ درمانی است.


هتل هیلتون استانبولHILTON ISTANBUL


:Address
Harbiye Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, 34367 Harbiye / Şişli/İstanbul, Turkey