هتل بارامی هیپ BARAMEE HIP

  •   بارامی هیپ
  •    (3 ستاره)
  •   تایلند
  •   Swimming pool,Car Park,Currency Exchange,Bar,Air Condition,Tour Desk,Baby Sitting,Luggage Services,Shuttle Service,Front Desk

درباره هتل بارامی هیپ

هتل 3ستاره BARAMEE HIP در سال ٢٠٠٩ بنا شده است و مهمانان با بهره‌مندشدن از مهمان‌داری صمیمانه و برخورد خوب پرسنل این هتل، تعطیلات بی‌نظیری را برای خود تداعی خواهند کرد.


این هتل ۴۵ اتاقه شامل لابی با خدمات پذیرش شبانه روزی، گاوصندوق، خدمات صرافی و آسانسور، سالن غذاخوری و خشک‌شویی و سرو غذا در اتاق می باشد و برای آن دسته از مهمانانی که با خودروی شخصی سفر کرده اند، امکان استفاده از پارکینگ هتل وجود دارد.


این هتل در مرکز ساحل پاتونگ و در 25 دقیقه‎ای ساحل قرار دارد. 12 دقیقه با پای پیاده می‌توان به مراکز خرید و بازار و تفریحات شبانه‌ شهر رسید.

ایستگاه اتوبوس عمومی تقریبا 35 دقیقه‌ با هتل فاصله دارد و فرودگاه بین‌المللی پوکت فقط سی کیلومتر فاصله دارد.

تمام اتاق‌ها به سبک مدرن آراسته شده‌ است و شامل امکاناتی همچون حمام اختصاصی با دوش، تختخواب‌ دونفره، تلویزیون ماهواره‌ای، گاوصندوق و یخچال هستند. تهویه‌ هوای مطبوع و بالکن نیز جزو استانداردهای ثابت هر اتاق‌ است.

زمین گلف هم در فاصله 25 دقیقه‌ای هتل قرار گرفته است. در رستوران هتل انواع مختلف خوراک ها از جمله غذاهای بین‌المللی و محلی آماده پذیرایی است. همچنین امکان دسترسی به سالنهای غذاخوری معروف قرار دارند، هم برای مسافران فراهم است.


هتل بارامی هیپBARAMEE HIP


:Address
188/38 Phangmung Rd.(Sai-Kor Rd.) , Patong Beach, 83150 Patong Beach, Thailand